Gra z zyskiem do BTC – jak to działa?

Z poniższego tekstu dowiesz się:

– W jaki sposób działa gra Kariosa z zyskiem do BTC

– Jak wyglądają poszczególne etapy pracy Kariosa

– Jak sprawdzić wygenerowany zysk

Cześć! Z aktywności na naszym czacie wnioskujemy, że wielu z Was nie do końca rozumie w jaki sposób działa gra Kariosa z zyskiem do BTC. W tym artykule postaram się szczegółowo opisać działanie tego schematu.

Jak to działa?

Zacznijmy od wyjaśnienia tego, jakie operacje wykonuje Karios podczas JEDNEJ gry, z zyskiem do BTC:

  1. Po uruchomieniu, Karios szuka okazji do wystawienia zlecenia kupna ustawionej ilości ETH za USDT
  2. Jeśli zlecenie kupna ETH zostanie wystawione i zrealizowane, Karios natychmiast wystawi zlecenie sprzedaży kupionego ETH za BTC. Jeśli natomiast zlecenie kupna ETH nie zostanie zrealizowane przez ustawiony czas (np. dlatego, że wymagany kurs wartości ETH na giełdzie nie zostanie osiągnięty), owe zlecenie zostanie anulowane, a na jego miejsce Karios będzie chciał wystawić kolejne zlecenie kupna ETH.
  3. Jeśli zlecenie sprzedaży ETH za BTC zostanie zrealizowane, będziesz mógł w Kariosie zlecić wypłatę zarobionego BTC za USDT lub pozostawić BTC w swoim portfelu bez wymiany.

Szczegółowy opis każdego etapu pracy Kariosa

1. Zlecenie kupna ETH

Jeśli grasz z zyskiem do BTC, to pierwszą operacją jaką Karios musi wykonać, jest zlecenie kupna ETH za USDT. Ilość ETH jaką Karios ma kupić ustawiasz w Ustawieniach zleceń w pierwszym polu Kwota. Aby Karios mógł zlecić kupno ETH muszą być spełnione następujące warunki:

  1. W swoim portfelu na giełdzie Poloniex musisz mieć wolne środki USDT, o równowartości ilości ETH jakie chcesz kupić w danym momencie. Np. dzisiaj wartość ETH/USDT to ok. 190 USDT. Jeśli uruchamiasz 1 grę za kwotę 1 ETH, to na swoim portfelu na Poloniexie musisz mieć wolne 190 USDT. Jeśli uruchomisz Kariosa na 10 gier za 1 ETH każda, to na swoim portfelu musisz mieć wolne USDT o równowartości 10 ETH czyli 1900 USDT.
  2. Na giełdzie muszą być warunki sprzyjające kupnu ETH – idealne warunki to wahania ceny ETH od 1$ do 5$ lub spadek. Karios nie zleci kupna ETH jeśli wartość ETH będzie miała cały czas trend wzrostowy – będzie to po prostu nieopłacalne.

Jeśli mimo spełnienia powyższych warunków, Karios od dłuższego czasu nie wystawia zleceń kupna ETH, wyłącz Kariosa i wyślij niezwłocznie zgłoszenie.

W zależności od zastosowanych Ustawień zleceń, Karios może w jednym czasie wystawić kilka zleceń kupna ETH. Masz także możliwość ustawienia czasu po jakim Karios ma anulować wystawione zlecenie, w przypadku jeśli nie będzie na giełdzie wymaganego kursu. Szczegółowy opis każdego z pól znajduje się w naszym osobnym artykule -> Karios – szczegółowy opis ustawień

2. Kupno ETH i zlecenie sprzedaży ETH za BTC

Jeśli wystawione przez Kariosa zlecenie kupna ETH za USDT uda się zrealizować, Karios niemalże natychmiast wystawi kolejne zlecenie – tym razem sprzedaży uzyskanego ETH za BTC. W tym momencie w Kariosie ujrzysz stronę z możliwością wypłaty BTC, ale wstrzymaj się z tym do momentu, aż wszystkie zlecenia sprzedaży ETH nie zostaną zrealizowane na Poloniexie.

3. Zlecenie wypłaty BTC za USDT

Kiedy wszystkie zlecenia sprzedaży ETH za BTC zostaną zrealizowane, możesz w Kariosie na stronie wypłaty kliknąć przycisk “Potwierdź” aby zlecić wypłatę BTC. W tym momencie Karios utworzy zlecenie sprzedaży BTC za USDT po takim kursie, abyś otrzymał zysk w USDT.

Jeśli na stronie wypłaty klikniesz przycisk “Anuluj”, Karios pozostawi BTC na Twoim portfelu bez wymiany na USDT.

Podsumowanie zysku

Po zrealizowaniu sprzedaży BTC za USDT możesz porównać stan swojego balansu USDT ze stanem sprzed rozpoczęcia gry. Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie, z pewnością zobaczysz tam zysk. Pamiętaj, że im większą ilość ETH Karios kupi w pierwszym etapie, tym większy zysk zostanie wygenerowany. Zalecamy na początek ustawienie 0,1 ETH dla sprawdzenia, a jak wszystko pójdzie pomyślnie, to możesz pokusić się o większe kwoty ETH.

Życzymy powodzenia!
Karios Team

Czy Karios jest dla mnie?

Karios nie jest dla każdego. Odpowiedz na kilka pytań, aby dowiedzieć się czy Karios jest dla Ciebie